Entity Group Field (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Groups
ja: グループ

en: Group
ja: グループ

en: Remove
ja: 削除

en: Edit
ja: 編集

en: Help text
ja: ヘルプテキスト

en: Multiple
ja: 複数

en: Required
ja: 必須

en: Label
ja: ラベル

en: Group name
ja: グループ名

en: Restore
ja: 復元

en: Group memberships
ja: グループの参加状況

en: Collapse
ja: 折りたたむ

en: View mode
ja: ビュー・モード

en: Weight for row @number
ja: 行 @row のウェイト

en: @name field is required.
ja: @name フィールドは必須項目です。

en: Tokens for lists of @type values.
ja: @type の値のリストのトークン。

en: Link to the entity
ja: エンティティへのリンク

en: Confirm removal
ja: 削除を確認
