Entity Group Field (1.0.0-beta1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Help text
ml: സഹായം

en: Multiple
ml: ഒന്നിലധികം

en: Required
ml: അത്യന്താപേക്ഷിതം

en: Label
ml: അടയാളം
