Entity Group Field (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Groups
pl: Grupy

en: Group
pl: Grupa

en: Remove
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Help text
pl: Objaśnienia

en: Multiple
pl: Wielokrotny

en: Required
pl: Wymagane

en: Label
pl: Etykieta

en: Group name
pl: Nazwa grupy

en: Restore
pl: Przywróć

en: Group memberships
pl: Członkostwo grupy

en: Collapse
pl: Zwiń

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Weight for row @number
pl: Waga wiersza @number

en: @name field is required.
pl: Pole @name jest wymagane.

en: List of @type values
pl: Lista wartości @type

en: Link to the entity
pl: Odnośnik do encji

en: Confirm removal
pl: Potwierdź usunięcie
