Entity Group Field (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Groups
sk: Skupiny

en: Group
sk: Skupina

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Help text
sk: Text pomocníka

en: Multiple
sk: Viacero naraz

en: Required
sk: Povinné

en: Label
sk: Označenie

en: Group name
sk: Názov skupiny

en: Restore
sk: Obnoviť

en: Group memberships
sk: Členstvá v skupinách

en: Collapse
sk: Zbaliť

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Weight for row @number
sk: Váha riadku @number

en: @name field is required.
sk: Pole @name je požadované.

en: List of @type values
sk: Zoznam hodnôt @type

en: Tokens for lists of @type values.
sk: Tokeny pre zoznamy hodnôt @type.

en: Link to the entity
sk: Odkaz na entitu.

en: @label tokens.
sk: @label tokeny.

en: @type type with delta @delta
sk: @type typ s delta @delta
