Entity Group Field (1.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Remove
sr: Уклони

en: Edit
sr: Измени

en: Help text
sr: Помоћ

en: Label
sr: Ознака

en: View mode
sr: Врста приказа

en: @name field is required.
sr: @name поље је потребно попунити.

en: Link to the entity
sr: Линк ка ентитету
