Entity Group Field (2.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Groups
da: Grupper

en: Group
da: Gruppe

en: Remove
da: Fjern

en: Edit
da: Redigér

en: Help text
da: Hjælpetekst

en: Multiple
da: Flere

en: Required
da: Obligatorisk

en: Label
da: Etiket

en: Group name
da: Navn

en: Restore
da: Gendan

en: Group memberships
da: Gruppemedlemsskaber

en: Collapse
da: Klap sammen

en: Weight for row @number
da: Vægt af række @number

en: @name field is required.
da: Feltet @name er påkrævet.

en: List of @type values
da: Liste af @type værdier

en: Tokens for lists of @type values.
da: Tokens for lister af @type værdier.

en: Link to the entity
da: Link til entity

en: @type type with delta @delta
da: @type type med delta @delta
