Entity Group Field (2.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Groups
hr: Grupe

en: Group
hr: Grupa

en: Remove
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: Help text
hr: Tekst pomoći

en: Multiple
hr: Višestruki

en: Required
hr: Nužno

en: Label
hr: Oznaka

en: Collapse
hr: Sažmi

en: Weight for row @number
hr: Težina za red @number
