Entity Group Field (2.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Groups
hu: Csoportok

en: Group
hu: Csoport

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Help text
hu: Súgó szöveg

en: Multiple
hu: Többszörös

en: Required
hu: Szükséges

en: Label
hu: Címke

en: Group name
hu: Csoportnév

en: Restore
hu: Visszaállítás

en: Group memberships
hu: Csoporttagságok

en: Group autocomplete
hu: Csoport kiegészítés

en: Collapse
hu: Összecsuk

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Weight for row @number
hu: @number. sor súlya

en: @name field is required.
hu: @name mező szükséges.

en: List of @type values
hu: @type értékek listája

en: Tokens for lists of @type values.
hu: @type értékek felsorolásaihoz vezérjelek.

en: Link to the entity
hu: Hivatkozás az entitásra

en: Confirm removal
hu: Eltávolítás megerősítése

en: @label tokens.
hu: @label vezérjelek.

en: @type type with delta @delta
hu: @type típus @delta különbözeti (azaz „delta”) értékkel

en: - Select a group -
hu: - Csoport választása -

en: Parent group rendered entity
hu: Szülő csoport megjelenített entitás

en: Parent group label
hu: Szülő csoport címke

en: Deleted: %group relation
hu: %group hozzárendelés törölve

en: Not yet added to groups.
hu: Nem lett még csoportokhoz hozzáadva.

en: Group select
hu: Csoport kiválasztás

en: The label of the form element for adding new groups.
hu: Az új csoportok hozzáadására szolgáló űrlapelem címkéje.
