Entity Group Field (2.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Groups
jv: Kelompok

en: Group
jv: Grup

en: Remove
jv: Buwang

en: Edit
jv: Sunting

en: Help text
jv: Teks pitulungan

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Label
jv: Judul

en: Collapse
jv: Nyusut

en: Weight for row @number
jv: Bobot kanggo baris @number
