Entity Group Field (2.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Group
ku: گرووپ

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Help text
ku: دەقی یارمەتی

en: Required
ku: پێویستە

en: Label
ku: پێناس
