Entity Group Field (2.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Groups
lv: Grupas

en: Group
lv: Grupa

en: Remove
lv: Izņemt

en: Edit
lv: Labot

en: Help text
lv: Palīdzības teksts

en: Multiple
lv: Daudzkāršs

en: Required
lv: Obligāts

en: Label
lv: Etiķete

en: Group memberships
lv: Grupas piedrības

en: View mode
lv: Skata režīms

en: Weight for row @number
lv: Rindas svars @number

en: @name field is required.
lv: Lauks "@name" ir obligāts.
