Entity Group Field (2.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Groups
ur: گروپس

en: Group
ur: گروپ

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Help text
ur: مدد کے لیے عبارت

en: Label
ur: عنوان

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
