Entity Group Field (2.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Groups
vi: Nhóm

en: Group
vi: Nhóm

en: Remove
vi: Xoá

en: Edit
vi: Sửa

en: Help text
vi: Văn bản trợ giúp

en: Multiple
vi: Nhiều

en: Required
vi: Bắt buộc

en: Label
vi: Nhãn

en: Group name
vi: Tên nhóm

en: Restore
vi: Phục hồi

en: Collapse
vi: Thu gọn

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị

en: Weight for row @number
vi: Thứ tự cho dòng @number
