Entity Group Field (2.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Groups
af: Groepe

en: Group
af: Groep

en: Remove
af: Verwyder

en: Edit
af: Wysig

en: Help text
af: Hulpteks

en: Multiple
af: Veelvoudig

en: Required
af: Verplig
