Entity Group Field (2.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Group
bg: Група

en: Remove
bg: Премахни

en: Edit
bg: Редактирай

en: Help text
bg: Помощен текст

en: Multiple
bg: Множествен

en: Required
bg: Задължително

en: Label
bg: Заглавие

en: Restore
bg: Възстанови
