Entity Group Field (2.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Groups
he: קבוצות

en: Group
he: קבוצה

en: Remove
he: הסרה

en: Edit
he: עריכה

en: Help text
he: טקסט עזרה

en: Multiple
he: מרובה

en: Required
he: נדרש

en: Label
he: תווית

en: Group name
he: שם קבוצת המודעות

en: Restore
he: שחזור

en: Group memberships
he: חברויות בקבוצה

en: Collapse
he: כיווץ

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Weight for row @number
he: משקל עבור שורה @number

en: @name field is required.
he: השדה @name הוא שדה חובה.

en: Link to the entity
he: קישור לישות

en: Confirm removal
he: אשרו את ההסרה
