Entity Group Field (2.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Groups
is: Hópar

en: Group
is: Hópur

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Edit
is: Breyta

en: Help text
is: Hjálpartexti

en: Multiple
is: Margir

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Label
is: Merking
