Entity Group Field (2.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Groups
mr: समुह

en: Group
mr: समुह

en: Remove
mr: काढा

en: Edit
mr: संपादन

en: Help text
mr: माहिती अक्षर

en: Multiple
mr: अनेक

en: Required
mr: आवश्यक

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Group name
mr: समूहाचे नाव

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
