Entity Group Field (2.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Group
os: Къорд

en: Remove
os: Схаф

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Help text
os: Æмбарынгæнæн текст

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Label
os: Нысан
