Entity Query API (8.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Path
ar: المسار

en: Web services
ar: خدمات الويب
