Entity Query API (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Path
be: Сцежка

en: Web services
be: Вэб-службы
