Entity Query API (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Path
gl: Ruta

en: Web services
gl: Servizos web
