Entity Query API (8.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Path
id: Jalur

en: Web services
id: Layanan web
