Entity Query API (8.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Path
mn: Зам

en: Web services
mn: Вебны үйлчилгээнүүд
