Entity Query API (8.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Web services
vi: Dịch vụ web
