Entity Query API (8.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Path
ca: Camí

en: Web services
ca: Serveis web

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat
