Entity Query API (8.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Path
cs: Cesta

en: Web services
cs: Webové služby

en: Entity Type
cs: Typ entity
