Entity Query API (8.x-1.0-alpha3) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Enable
de: Aktivieren

en: Disable
de: Deaktivieren

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Path
de: Pfad

en: Web services
de: Web-Dienste

en: Entity Type
de: Entitätstyp
