Entity Query API (8.x-1.0-alpha3) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Enable
es: Activar

en: Disable
es: Desactivar

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Path
es: Ruta

en: Web services
es: Servicios web

en: Entity Type
es: Tipo de entidad
