Entity Query API (8.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Path
eu: Bide-izena

en: Web services
eu: Web zerbitzuak
