Entity Query API (8.x-1.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Path
hy: Ուղի

en: Web services
hy: Վեբ ծառայություններ
