Entity Query API (8.x-1.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Path
lv: Ceļš

en: Web services
lv: Web servisi
