Entity Query API (8.x-1.0-alpha4) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Enable
ms: Bolehkan

en: Disable
ms: Dinyahbolehkan

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Path
ms: Laluan

en: Web services
ms: Perkhidmatan web
