Entity Query API (8.x-1.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Operations
fa: عمل ها

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Path
fa: مسیر

en: Web services
fa: سرویس‌های وب
