Entity Query API (8.x-1.0-alpha5) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Path
gu: પાથ

en: Web services
gu: વેબ સેવાઓ
