Entity Query API (8.x-1.0-alpha5) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Path
hr: Putanja

en: Web services
hr: Mrežni servisi
