Entity Query API (8.x-1.0-alpha5) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි
