Entity Query API (8.x-1.0-alpha5) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Path
ur: پاتھ
