Entity Query API (8.x-1.0-alpha7) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Disable
fil: Pahintuin

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Path
fil: Landas

en: Web services
fil: Mga serbisyo ng web
