Entity Query API (8.x-1.0-alpha7) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Path
ku: ڕێڕه‌و
