Entity Query API (8.x-1.0-alpha7) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Path
nl: Pad

en: Web services
nl: Webservices

en: Entity Type
nl: Entiteitstype
