Entity Query API (8.x-1.0-alpha7) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Path
nn: Sti

en: Web services
nn: Nettjenester
