Entity Query API (8.x-1.0-alpha8) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Path
fi: Polku

en: Web services
fi: Verkkopalvelut
