Entity Query API (8.x-1.0-alpha8) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Path
lt: Kelias

en: Web services
lt: Web paslaugos
