Entity Query API (8.x-1.0-alpha8) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Path
ro: Cale

en: Web services
ro: Servicii web
