Entity Query API (8.x-1.0-alpha8) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Web services
bn: ওয়েব সার্ভিসসমূহ
