Entityqueue (8.x-1.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Type
cy: Math

en: Remove
cy: Symud

en: Language
cy: Iaith

en: Edit
cy: Golygu

en: Name
cy: Enw

en: Add item
cy: Ychwanegu eitem

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Items
cy: Eitemau

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar

en: Clear
cy: Clir

en: Target type
cy: Math o darged

en: Reverse
cy: Yn ôl
