Entityqueue (8.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Type
eo: Tipo

en: Remove
eo: Forigu

en: Language
eo: Lingvo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Name
eo: Nomo

en: Add item
eo: Aldonu eron

en: ID
eo: Identigilo

en: Configure
eo: Agordu

en: Items
eo: Eroj

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Authored on
eo: Verkita je

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Reference method
eo: Metodo de referencado

en: Entity reference selection plugin settings
eo: Agordoj de kromaĵo por elekto de referencataj entoj
