Entityqueue (8.x-1.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Type
bs: Tip

en: Remove
bs: Ukloni

en: Language
bs: Jezik

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Authored by
bs: Napisao

en: Authored on
bs: Napisano

en: Reverse
bs: Obrnuto
