Entityqueue (8.x-1.0-alpha4) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Type
ml: തരം

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Name
ml: പേര്

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്

en: Authored on
ml: എഴുതിയ സമയം

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി

en: Reference method
ml: സൂചനാ മാർഗ്ഗം
